Op zaterdag 25 november 2017 hebben we met de leden van een aantal van onze wijk- en dorpsplatforms een bezoek gebracht aan Maastricht. Doel was om te zien hoe de wijkplatforms in Maastricht een ontwikkeling doorgemaakt hebben van buurtplatform naar buurtnetwerk, en te kijken welke onderdelen daarvan voor ons leerzaam en bruikbaar zijn. Het was een leuke, informatieve dag, waarbij we een goed beeld hebben gekregen hoe inwoners in Maastricht actief zijn in buurtnetwerken.
Tijdens de terugreis van Maastricht naar Sittard-Geleen kwam de reactie om er snel een vervolg aan te geven, passend bij de eerdere stappen die we samen gezet hebben (enquête over stadsdeelcyclus, bijeenkomst op 3 april 2017). Dit willen wij graag doen op maandagavond 5 februari 2018, van 19.00 uur tot 21.30 uur. Houd deze avond dus vast vrij.  De locatie laten we u nog weten. De voorbereiding van deze avond willen we graag samen met een aantal leden van onze wijkplatforms gaan oppakken. Daarvoor zullen we aantal mensen persoonlijk gaan benaderen. Mocht u ook mee willen doen in de organisatie, laat ons dat dan weten via een mail aan susan.manders@sittard-geleen.nl.
Namens het programmateam Burgerparticipatie en wijkgericht werken
Susan Manders
Trainee Burgerparticipatie en wijkgericht werken
By | 2017-12-12T08:03:37+01:00 december 12th, 2017|Geen categorie|0 Comments